30 sierpnia 2018

Jeżeli stoisz przed dylematem, który warsztat wybrać na montaż haka holowniczego i wiązki elektrycznej - Zapraszamy do nas!

 

Wbrew pozorom zamontowanie haka holowniczego nie jest łatwym zadaniem. Aby wyjść naprzeciw naszym klientom w roku 2011 zajęliśmy się profesjonalnym montażem haków holowniczych oraz instalacji elektrycznych.

 

Dlaczego właśnie my?

Łącznie siedem lat doświadczenia oraz oraz około 200 montaży przeprowadzanych w ciągu każdego roku. Z każdym montażem zdobywamy kolejne doświadczenie, które pozwala nam działać jeszcze sprawniej. Na własnym magazynie posiadamy setki pozycji dostępnych od ręki, co pozwala na natychmiastową realizację usługi.

 

Posiadamy doświadczenie w montażu haków takich producentów jak: Westfalia, Auto-Hak Słupsk, Steinhof, Imioła Hak-Pol

Do prawidłowego montażu haka holowniczego potrzebne jest również wyposażenie samochodu w dodatkową instalację elektryczną, która przekaże sygnały do świateł przyczepy lub bagażnika rowerowego. W zależności od modelu samochodu oraz wymagań klienta montujemy wiązki elektryczne uniwersalne oraz specyficzne/dedykowane. Wykonujemy również kodowanie wiązek dedykowanych firmy Westfalia.

 

Jakiego typu hak wybrać?

Hak stały z kulą odkręcaną, hak z kulą demontowaną bez użycia narzędzi? Demontowany poziomo, a może z opcją demontażu w pionie? Jaki typ instalacji, 7 pinowa czy może 13 pinowa? Wiązka uniwersalna lub dedykowana, z modułem czy bez modułu?

Na te i inne Państwa pytania z chęcią odpowiemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam w profesjonalny sposób doradzić optymalne rozwiązanie.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Tagi:

Koszalin, Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Chojnice, Bytów, Szczecinek, Kołobrzeg, Szczecin, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Tczew, Malbork, Grudziądz, Poznań, Elbląg. Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie.

 

 

przejdź do galerii 

Gdzie zamontować hak holowniczy wraz z wiązką elektryczną?

pon.-pt.: 08.00-16.30

tel. 507 28 38 38

DGHSYSTEM

montujemyhaki

 

 

Zadzwoń już dziś!

507 28 38 38

Dacar Daniel Grzegorczyk
ul. Transportowa 2, 76-251 Kobylnica koło Słupska

Napisz do nas:

allegro@dghsystem.com