siedziba firmy

siedziba firmy

montownia Dacar

montownia Dacar

magazyn

magazyn

hak holowniczy z kulą demontowaną pionowo

hak holowniczy z kulą demontowaną poziomo

hak holowniczy odkręcany - Auto Hak

hak holowniczy wypinany pionowo

Dacar Daniel Grzegorczyk


ul. Transportowa 2 (dawna ul. Prof. Poznańskiego),

76-251 Kobylnica koło Słupska

NIP: 839-212-21-84

2001

2010

2011

2017

powstanie firmy

Nasza firma istnieje na rynku od 2001 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie pozycję w ścisłej czołówce firm zajmujących się handlem oryginalnymi częściami używanymi.

Od roku 2010 specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży haków holowniczych i wiązek elektrycznych do samochodów osobowych.

Wbrew pozorom zamontowanie haka nie jest łatwym zadaniem. Aby wyjść naprzeciw naszym klientom w roku 2011 zajęliśmy się profesjonalnym montażem haków holowniczych oraz instalacji elektrycznych.

Liczba klientów korzystających z naszych usług montażu stale się powiększa, co można obejrzeć w naszej galerii. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu nasza kadra stale poszerza swoją wiedzę, a Państwo zyskują gwarancję fachowej obsługi i pewność, że auto znajduje się w rękach profesjonalistów . Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

o nas

historia

galeria

w liczbach

8

 

 

lat doświadczenia w montażu haków holowniczych

200

 

 

około 200 montaży w ciągu roku

18

 

 

istniejemy na rynku już od ponad 18 lat

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym montażem haków holowniczych oraz wiązek elektrycznych w autach osobowych oraz dostawczych. Posiadamy sklep stacjonarny oraz sklep internetowy.

 

Dysponujemy sporym magazynem oraz znaczną ilością produktów dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niemal natychmiastową realizację usługi.

 

Dzięki współpracy z największymi producentami haków holowniczych oraz wiązek elektrycznych w europie, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej optymalne rozwiązanie.

2018

Kodowanie dedykowanych wiązek elektrycznych firmy Westfalia.

Usługę tą wprowadziliśmy aby klienci po montażu w naszym warsztacie haka holowniczego oraz wiązki elektrycznej nie byli zmuszeni do wizyty u autoryzowanego dealera. Dzięki temu nasze usługi stały się jeszcze bardziej kompleksowe.

 

Poszerzyliśmy naszą ofertę belek dachowych oraz bagażników rowerowych na: dach, tylną klapę i hak o kolejne marki: AGURIAMOS.

2013

Otwarcie sklepu stacjonarnego marki THULE.

Poszerzyliśmy naszą ofertę o uznaną na całym świecie markę THULE specjalizującą się w produktach, które umożliwiają bezpieczne transportowanie dowolnego ładunku. 

Boxy dachowe, bagażniki bazowe, platformy rowerowe, torby, plecaki, bagażniki na narty i inne.

pon.-pt.: 08.00-16.30

tel. 507 28 38 38

DGHSYSTEM

montujemyhaki

pl

 

 

Zadzwoń już dziś!

507 28 38 38

Dacar Daniel Grzegorczyk
ul. Transportowa 2, 76-251 Kobylnica koło Słupska

Napisz do nas:

allegro@dghsystem.com